21 czerwca 2024 roku uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek kończący rok szkolny 2023/2024.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście – Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Sośniach Pani Arleta Zadka oraz Skarbnik Urzędu Gminy Sośnie Pani Alina Bąk.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez dyrektorkę szkoły zaproszonych gości , rodziców i uczniów. Pani Dyrektor Barbara Siedlecka w swoim przemówieniu podkreśliła, jak ważny i owocny był mijający rok szkolny, dziękując nauczycielom za ich zaangażowanie oraz uczniom za ich wysiłek i osiągnięcia. Wyrazy uznania skierowała również do rodziców za wsparcie swoich dzieci oraz współpracę ze szkołą.

Następnie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych uczniów. Dyrektor oraz wychowawcy nagrodzili uczniów za ich wybitne wyniki w nauce, zaangażowanie społeczne oraz sukcesy sportowe.

W imieniu Wójta Gminy Sośnie, Skarbnik Urzędu Gminy Sośnie oraz Dyrektorka Centrum Usług Wspólnych wręczyły nagrodę Wójta najzdolniejszej uczennicy a następnie gratulowały uczniom osiągnięć oraz życzyły im dalszych sukcesów.

Podczas uroczystości znalazły się również podziękowania dla dwóch nauczycielek, Pani Ewy Kuświk i Pani Justyny Rasiak, które po ponad 40. latach pracy w szkole przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku oraz powrotu z nową energią i zapałem na kolejny rok szkolny.

Galeria zdjęć