W dniu 21 maja 2024 r. w naszej szkole odbył się koncert multiinstrumentalisty Pana Jacka Gaudyna.Podczas koncertu uczniowie zostali wprowadzeni w zaczarowany świat instrumentów takich jak: rożek angielski, obój oraz saksofon altowy. Mogliśmy wysłuchać fragmenty utworów z filmu „Shrek”, „Gwiezdne wojny”, „Piraci z Karaibów” oraz poznać i wspólnie zaśpiewać piosenkę Golec uOrkiestra „Ściernisko”. Bardzo emocjonujący był udział w zagadkach muzycznych, które polegały na odgadnięciu i zapamiętaniu tytułów z bajek dla dzieci czy piosenek znanych dzieciom z seriali. Wybrane dziecko za poprawną odpowiedź otrzymywało drobny upominek. Koncert był nie tylko ciekawą i cenną lekcją muzyki, ale i również ważnym elementem w budzeniu wrażliwości i otwarcia na sztukę młodego pokolenia.

Kliknij w link, aby obejrzeć film