W dniu 17 listopada 2023 obchodziliśmy w naszej szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu odbyły się konkursy mające na celu wyłonienie najlepszych uczniów, którzy znają tabliczkę mnożenia.
Oto najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach podczas XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia:
Klasa 3 : Antoni Grobelny, Maja Kozikowska, Jakub Kukfisz
Klasa 4: Natalia Szczupak, Helena Kędziora, Tomasz Kupaj, Weronika Kowalczyk
Klasa 5: Szymon Filipiak, Otylia Głodek, Filip Mycka
Klasa 6: Laura Bednarek, Bartek Rudnik, Alicja Duczmal, Franciszek Leśniak
Klasa 7: Dawid Netter, Sandro Szlachta
Klasa 8: Hanna Geburek, Liliana Budzińska, Antonina Kędziora
Uczniowie Ci zdobyli tytuł - EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA !!!
Ponadto uczniowie klasy 8 podczas przerw odpytywali tabliczki mnożenia i dzielenia pozostałych uczniów, nauczyciel przy użyciu Kart Grabowskiego, zabawa była świetna! Na koniec wszyscy otrzymali słodki upominek.

Kliknij, aby przejść do galerii zdjęć